Vitrinskåp

702093

VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, nyrenässans/blandstil, tvådelat, övre delen med pardörrar i vitrin med blästrat glas, bakomliggande hyllplan, nedre delen med 4 lådor, höjd ca 200, 96x55 cm

Avlutat, bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta vid utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Vitrinskåp

Budhistorik (12 bud)
5353791
5353502
5353502
850
5342032
5342032
650

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.