Oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

702092

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, "Au de Kuste von Comevall", signerad W Birck, bildmått 69x105 cm

Gulnad fernissa, fläckar

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

702092 - Oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5338474
650
5332487
5330171
5329810

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-14
10:12   (11:12 )
AKTUELLT BUD SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.