Hörnskåp

Föregående | Översikt | Nästa

702091

HÖRNSKÅP, mahognyfaner, 1900-talets mitt, höjd 174, 57x57 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

702091 - Hörnskåp
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Hörnskåp

Budhistorik

3 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
18:18   (19:18 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.