Karmstolar gustaviansk stil

Föregående | Översikt | Nästa

702089

KARMSTOLAR, 3 st, 1900-talets början, gustaviansk stil, stommar i vitlackerat trä, skuren och delvis förgylld dekor, stoppade sitsar, ryggar och armlän, klädda i rosa textil, sitthöjd ca 43 cm

Stommarna med smuts och fläckar, stextilen med smärre fläckar

Möbler, Stolar

Rum 13

702089 - Karmstolar gustaviansk stil
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Karmstolar gustaviansk stil

Budhistorik (1 bud)

5345214
2019-11-13 22:01:40

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
11:00   (12:00 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.