Serveringsvagn

702088

SERVERINGSVAGN, 1900-talets anra hälft, stomme i mahogny, fällklaffar på sidorna, utdragbar glasskiva undertill, på hjulltrissor, höjd ca 60, 50x70 fällklaffar ca 26 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Serveringsvagn

Budhistorik (19 bud)
5354587
1 300
5353965
5354578
5353965
5354575
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.