Stolar senempire

702086

STOLAR, 5 st, senempire, 1800-tal, stommar i massiv björk med sitsar i rotting, sitthöjd ca 47 cm

Renoverade och kompletterade, delvis med skador på rottingen

Möbler, Stolar

Hylla 10

Stolar senempire

Budhistorik (1 bud)

5338913
2019-11-11 22:03:43

2019-11-16 kl 13:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.