Guillaume LeRoi serigrafi

702081

GUILLAUME LEROI (1938-2008) Komposition, signerad samt daterad -68, serigrafi, 12/20, 80x119 cm

Ej examinerad ur ram

Södra kajen 14, Helsingfors

Guillaume LeRoi serigrafi

Budhistorik

Bud EUR

2019-11-14 kl 13:00
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
80