Pentti Veroma

702077

PENTTI VEROMA (1903-1979): "Storm", signerad samt daterad -71, olja på duk, 48x69 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Pentti Veroma

Budhistorik (9 bud)
Bud EUR
5345345
75
5345191
70
5345188
65
5345179
60
5345177
55

Slutpris EUR:
75
777 SEK, 85 USD
Utropspris EUR:
100