Jacobus Willem Van Rossum oljemålning

702073

JACOBUS WILLELM VAN ROSSUM (18/1900-tal): Landskapsmotiv, signerad J. W Rossum, olja på pannå, 30x48 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 22

Budhistorik (16 bud)
5349655
1 600
5333676
5349654
1 400
5333676
1 300
5348782

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.