Oidentifierad konstnär oljemålning

702072

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Betande kor, sigerad P Paul, olja på pannå, 24x40 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 20

Budhistorik (20 bud)
5349351
1 300
5349349
5349350
5349349
5349348

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.