Alexander Wilhelms maalaus

702069

ALEXANDER WILHELMS (1886-1972) Havslandskap, signerad samt daterad 1928, olja på duk, 65x97 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Alexander Wilhelms maalaus

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
5345407
150
5329613
100

Slutpris EUR:
150
1 528 SEK, 167 USD
Utropspris EUR:
500