Nikolai Lehto målning

Föregående | Översikt | Nästa

702068

NIKOLAI LEHTO (1905-1994) Mor och barn, signerad samt daterad -54, blandteknik, 12x11 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

702068 - Nikolai Lehto målning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Nikolai Lehto målning

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
5336587
2019-11-11 09:21:23
80
5329616
2019-11-09 08:09:27
30

10 timmar 46 minuter kvar
Avslutas 2019-11-14
20:12   (21:12 )
AKTUELLT BUD EUR:
80
829 SEK, 91 USD
Utropspris EUR:

Lämna maxbud:

EUR

Logga in / Bli kund