Helmer Masolle pastell

702065

HELMER MASOLLE (1884-1969): Motiv från Mörtsjö Hälsingland, signerad och daterad Mas -50, pastell, ca 14x32 cm

Fack 41

Helmer Masolle pastell

Budhistorik (1 bud)

5329543
2019-11-09 06:11:00

2019-11-14 kl 10:54
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.