Långpipor 1800-tal

702062

PIPOR, 27 st., 1800-tal, med silvermontering, delvis skuren dekor, längd 19-113 cm, reservdelar medföljer

Slitage, skador

Diverse

Långpipor 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
5349112
3 200
5348508
5349111
5348508
2 800
5348111
2 600

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.