Antti Lampisuo målning

Föregående | Översikt | Nästa

702053

ANTTI LAMPISUO (1926-2017) Stilleben, signerad samt otydligt daterad, olja på pannå, 32x29 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

702053 - Antti Lampisuo målning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Antti Lampisuo målning

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
5338673
50
5332638
35
5330163
30

1 dag kvar
Avslutas 2019-11-14
21:36   (22:36 )
AKTUELLT BUD EUR:
50
518 SEK, 57 USD
Utropspris EUR:
200

Lämna maxbud:

EUR

Logga in / Bli kund