Matti Korhonen 2 st serigrafier

Föregående | Översikt | Nästa

702050

MATTI KORHONEN (1944-2008) "brottning & jämnfota", signerade samt daterade 1990, serigrafier, 85/100, 24/50, á 27x34 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

702050 - Matti Korhonen 2 st serigrafier
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik

Bud EUR

11 timmar 20 minuter kvar
Avslutas 2019-11-14
20:37   (21:37 )
AKTUELLT BUD EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
80

Lämna maxbud:

EUR

Logga in / Bli kund