Matti Korhonen serigrafi

702044

MATTI KORHONEN (1944-2008): "Dimma", signerad samt daterad 1989, serigrafi, 78/100, 35x39 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Matti Korhonen serigrafi

Budhistorik

Bud EUR

2019-11-14 kl 17:18
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
100