Aares Salli oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

702039

AARES SALLI (1914-2009): Sommarskog, signerad samt daterad 1981, olja på duk, 50x66 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

702039 - Aares Salli oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Aares Salli oljemålning

Budhistorik

Bud EUR

4 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
11:30   (12:30 )
AKTUELLT BUD EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
200

Lämna maxbud:

EUR

Logga in / Bli kund