Roland Svensson båtmotiv

702032

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Motiv av båt GN17 till havs med sjöfåglar, färglitografi, signerad roland S., daterad 1949, bildmått ca 40x29 cm

Dedikation, gulnad, ej examinerad ur ram

Fack 38

Roland Svensson båtmotiv
Budhistorik (1 bud)

5332870
2019-11-10 10:24:51

2019-11-15 kl 21:46
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.