Roland Svensson kolteckning

702031

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sthlmsbild", kolteckning, signerad roland S, daterad 1950, mått ca 30x22 cm

Med dedikation, ej examinerad ur ram

Konst, Teckningar

Fack 37

Roland Svensson kolteckning

Budhistorik

2019-11-15 kl 11:10
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.