Skål Ystad metall

Föregående | Översikt | Nästa

702029

YSTAD METALL, möjligen ANNA PETRUS, skål på fot, Ystad Metall, brons, med sjöjungfru som håller upp skålen, märkt "Ystad Brons Sweden", höjd 26, skålens diameter 29 cm

Dedikation, ena foten saknas, repor, smärre slitage

Diverse

702029 - Skål Ystad metall
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Skål Ystad metall

Budhistorik (1 bud)

5339104
2019-11-11 23:39:11

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-15
17:18   (18:18 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.