Salvador Dali etsning

702028

SALVADOR DALI (1904-1989) Ur serien "Quevedos Visioner" (1975), signerad, torrnålsetsning, handkolorerad, 233/300, 52x36 cm

Proveniens: Galerie Börjeson
Litteratur: Löpsinger nr 766

Södra kajen 14, Helsingfors

Salvador Dali etsning

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
5345894
200
5343768
140
5336149
120
5333655
110
5332030
60

Slutpris EUR:
200
2 073 SEK, 227 USD
Utropspris EUR:
500