Elis Ryberg färglitografi

Föregående | Översikt | Nästa

702002

ELIS RYBERG (född 1919): "Slussen, Stockholm", färglitografi, signerad Elis Ryberg och numrerad 293/360, bladmått ca 54x64 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 15

702002 - Elis Ryberg färglitografi
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Elis Ryberg färglitografi
Budhistorik (1 bud)

5332550
2019-11-10 08:03:31

1 dag kvar
Avslutas 2019-11-15
19:31   (20:31 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.