SÄNGSTOMME rokokostil

701997

SÄNGSTOMME, rokokostil, 1900-talets andra hälft, skuren samt bronserad dekor, delvis genombruten, djuphäftad sänggavel i textil, yttermått ca, 180x220, höjd på sänggavel ca 120 cm

Bruksslitage, ej ihopmonterad, sötmärken och färgbortfall förekommer

Möbler, Övriga möbler

Rum 14

SÄNGSTOMME rokokostil

Budhistorik (45 bud)
5351200
14 500
5351288
14 000
5351200
13 500
5351267
13 500
5351200
13 000

Slutpris SEK:
14 500
1 399 EUR, 1 589 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.