Silverföremål

Föregående | Översikt | Nästa

701995

FAT, BÄGARE, POKAL, CHAMPAGNEKORK, m.m, 8 dlr, silver, delvis England, höjd 5-17 cm, vikt ca 670 g

Slitage, bucklor

Silver

Monter 21

701995 - Silverföremål
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Silverföremål

Budhistorik (7 bud)
5336212
5340117
5336212
1 700
5336906
1 600
5336212

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-15
13:26   (14:26 )
AKTUELLT BUD SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.