Ewert Karlsson Politisk karikatyr

Föregående | Översikt | Nästa

701993

EWERT KARLSSON, EWK (1918-2004): Politisk karikatyr, monogramsignerad samt daterad EWK 88, tusch och akvarell, ca 42x36 cm

Ej examinerad ur ram

701993 - Ewert Karlsson Politisk karikatyr
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (4 bud)

5344318
5335399
5335399
5332729

1 dag kvar
Avslutas 2019-11-15
18:38   (19:38 )
AKTUELLT BUD SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.