Kaffe / Teservis

701987

KAFFE / TESERVIS, 4 dlr, plätter, 1900-tal, England, bestående av: kaffekanna, tekanna, sockerskål, gräddkanna, höjd ca 10-24 cm

Slitage

Diverse

Monter 19

Kaffe / Teservis

Budhistorik (4 bud)

5351122
450
5350720
5349563
5332766

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.