Sven X:et Erixson

701986

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Komposition, signerad och daterad -48, blandteknik på papper, ca 44x33 cm

Rum 18

Sven X:et Erixson

Budhistorik (7 bud)
5332241
7 200
5332240
6 800
5332238
6 400
5332235
5 800
5331981

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.