Harald Lindberg gouache

701980

HARALD LINDBERG (1904-1976): Vid Kalmarsund, signerad och daterad Harald Lindberg Öland -56, gouache, ca 28x35 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 41

Harald Lindberg gouache

Budhistorik (8 bud)
5349332
650
5334320
600
5349310
600
5334320
550
5335367
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.