Sekretär

701979

RULLKLAFFSEKRETÄR. 1800-talets början, fanerad med mahogny, beslag i förgylld brons, höjd ca 110, 106x60 cm, nyckel finns

Slitage, fanerbortfall

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Sekretär

Budhistorik (1 bud)

5344857
2019-11-13 20:37:13

2019-11-15 kl 13:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.