Vettar 1900-tal

701978

VETTAR, 2 st, 1900-talets första hälft, bemålade, längd 27 resp 45 cm

Bruksslitage

Diverse

Monter 27

Vettar 1900-tal

Budhistorik (25 bud)
5350872
1 900
5351095
1 900
5350872
1 800
5347992
1 700
5342352
1 600

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.