Soffa 1970-tal England

701972

SOFFA, 1970-tal, England, 3-sitsig, klädsel i djuphäftat skinn i vitt, lösa plymåer, på hjul, sitthöjd ca 48, höjd ca 73 202x94 cm

Slitage, mindre sprickbildning/torkad/skinn

Möbler, Soffor

Rum 20

Soffa 1970-tal England

Budhistorik (10 bud)
5348673
5348432
5348476
5348432
5334054
750

Slutpris SEK:
118 EUR, 131 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.