Soffa 1970-tal England

Föregående | Översikt | Nästa

701972

SOFFA, 1970-tal, England, 3-sitsig, klädsel i djuphäftat skinn i vitt, lösa plymåer, på hjul, sitthöjd ca 48, höjd ca 73 202x94 cm

Slitage, mindre sprickbildning/torkad/skinn

Möbler, Soffor

Rum 20

701972 - Soffa 1970-tal England
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Soffa 1970-tal England

Budhistorik (2 bud)

5334054
2019-11-10 14:52:50
5332309
2019-11-10 00:36:06

15 timmar 34 minuter kvar
Avslutas 2019-11-15
13:32   (14:32 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.