Piedestal 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

701960

PIEDESTAL, 1800-talets senare del, empirestil, tripod, svärtat trä med förgyllda beslag, dekor i form av sfinxer, lejonmaskaroner, pinjekotte mm, överdel med korslagda kedjor, höjd ca 113 cm

mittknopp med spricka, ommålad och omförgylld

Möbler, Övriga möbler

Rum 16

701960 - Piedestal 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Piedestal 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
5348400
5347444
500
5347443
450
5347442
5347441

18 timmar 60 minuter kvar
Avslutas 2019-11-15
18:36   (19:36 )
AKTUELLT BUD SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.