Andy Warhol

Föregående | Översikt | Nästa

701955

ANDY WARHOL, signerat fotografi / pressfotografi, föreställande Andy Warhol at Salvation Discoteque 1964, signerat av Andy Warhol, ramat i handgjord bronsram signerad Andreas Wargenbrant, 67x67 cm

PROVENIENS: Galeri Börjeson.

Smärre gulnat fotografi

Konst, Nutida

701955 - Andy Warhol
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Andy Warhol
Budhistorik (15 bud)
5341193
1 600
5338249
5338249
1 300
5333530
5337702

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-15
11:20   (12:20 )
AKTUELLT BUD SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.