Andy Warhol

701955

ANDY WARHOL, signerat fotografi / pressfotografi, föreställande Andy Warhol at Salvation Discoteque 1964, signerat av Andy Warhol, ramat i handgjord bronsram signerad Andreas Wargenbrant, 67x67 cm

PROVENIENS: Galeri Börjeson.

Smärre gulnat fotografi

Konst, Nutida

Andy Warhol
Budhistorik (25 bud)
5348079
4 800
5345185
4 600
5348073
4 600
5345185
3 600
5341193
3 400

Slutpris SEK:
4 800
471 EUR, 523 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.