Andy Warhol Skriet - The Scream efter Munch

701952

ANDY WARHOL, efter, "The Scream" (orange), litografi, numrerad 53/1500, bildmått ca 89 x 63 cm

Certifikat från Sunday B. Morning medföljer.

Efter Edvard Munchs mest kända målning Skriet.

Konst, Nutida, Nutida

Visas på begäran

Budhistorik (24 bud)
5350633
6 200
5350573
6 000
5345050
4 400
5341246
4 200
5341245

Slutpris SEK:
6 200
637 EUR, 726 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.