Andy Warhol Skriet - The Scream efter Munch

Föregående | Översikt | Nästa

701952

ANDY WARHOL, efter, "The Scream" (orange), litografi, numrerad 53/1500, bildmått ca 89 x 63 cm

Certifikat från Sunday B. Morning medföljer.

Tema: Kontemporär konst - Visioner i rymden och på jorden.

Efter Edvard Munchs mest kända målning Skriet.

Konst, Nutida, Nutida

Visas på begäran

701952 - Andy Warhol Skriet - The Scream efter Munch
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (22 bud)
5345050
4 400
5341246
4 200
5341245
5341244
3 800
5341243
3 600

1 dag kvar
Avslutas 2019-11-15
19:32   (20:32 )
AKTUELLT BUD SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
8 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.