Carl Elmberg relief

701930

CARL ELMBERG (1889-1955): Relief, kvinna, signerad Elmberg, lergods, höjd ca 32x18 cm

Lagning

Konst, Skulpturer

Monter 19

Carl Elmberg relief

Budhistorik

2019-11-15 kl 11:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.