Salongsgrupp empirestil

Föregående | Översikt | Nästa

701919

SALONGSGRUPP, 6 dlr, 1900-talets mitt, empirestil, med dekor av mässing i form av sfinxer, bordets höjd 75, diameter 80 cm, soffans längd 138, sitthöjd 44, stolarnas sitthöjd 46 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 13

701919 - Salongsgrupp empirestil
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Salongsgrupp empirestil

Budhistorik (2 bud)

5338450
2019-11-11 20:17:26
5332505
2019-11-10 07:07:44

1 dag kvar
Avslutas 2019-11-15
19:25   (20:25 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.