Byrå senbarock

701918

BYRÅ, 1700-tal, senbarock, med uppsats, fanérad i valnöt, förgyllda beslag, svärtad profilerad kant, höjd ca 98, 101x60 cm, nyckel (till uppsats) finns att avhämta vid Utlämningen

Fanérskador, senare lås o beslag, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Byrå senbarock

Budhistorik (6 bud)
5346285
5344895
5344393
950
5342611
900
5329788

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.