Stolar 3 st

701911

STOLAR, 3 st, barock/blandstil, 1900-talets slut, skuren dekor, stoppad sits, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Hylla 10

Stolar 3 st

Budhistorik (4 bud)

5348770
5348769
700
5348768
500
5342481

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.