Waldemar Sjölander litografi

701909

WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): Parkscen, signerad och daterad 44, numrerad 4/40, färglitografi.

Gulnad, ej examinerad ur ram.

Geijersgatan 14, Göteborg

Waldemar Sjölander litografi
Budhistorik

2019-11-14 kl 20:02
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.