Herman Kähler vas Danmark

701907

HERMAN KÄHLER, vas, keramik, Danmark, 1900-talets början, Jugend, polykrom dekor av blommor, signerad och stämplad HAK Danmark, höjd ca 20 cm

Keramik/Porslin

Herman Kähler vas Danmark

Budhistorik (6 bud)
5348907
650
5348819
600
5348866
600
5348819
5347548

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.