Båtmodell 1900-tal

701906

BÅTMODELL, 1900-tal, inramad, bemålad, innermått ca 44 x 32 cm

Skador, glas saknas

Nautica/Technica

Makadamgatan 11, Helsingborg

Båtmodell 1900-tal

Budhistorik (14 bud)
5364679
5364678
750
5364669
700
5364643
650
5364663
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.