Soffbord samt 2 stolar i rokokostil

701898

SOFFBORD samt 2 stolar, rokokostil, omkring 1900-talets andra hälft, 3 dlr, bestående av 1 soffbord med skiva i emperadormarmor, bronserad dekor, stolar med stoppad sits och sadelgjord, höjd på soffbord ca 45, 125x63, sitthöjd på stolar ca 47 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 10

Budhistorik (2 bud)

5349650
1 600
5336430

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.