Sidobord

701881

SIDOBORD / SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, låda i sargen, ek, höjd ca 61, 47x38 cm

Slitage, sprickor

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Sidobord

Budhistorik (1 bud)

5348968
2019-11-15 08:48:20

2019-11-15 kl 19:43
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.