Karusellbord

701879

KARUSELLBORD, 1 par, 1900-tal, England, fanerade med mahogny, höjd 67, diameter 51 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 20

Karusellbord

Budhistorik (1 bud)

5333980
2019-11-10 14:33:35
500

2019-11-15 kl 21:00
Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.