Uno Vallman Blomsterstilleben

701878

UNO VALLMAN (1913-2004): Blomsterstilleben, signerad och daterade Uno Vallman 1946, olja på duk, ca 35,5x27 cm

Fack 46

Uno Vallman Blomsterstilleben

Budhistorik (7 bud)
5348398
5348204
900
5348203
850
5348200
5345842
750

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.