Bertil Wahlberg oljemålning

701872

BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Skärgårdsvy från stuga, signerad Wahlberg, olja på duk, ca 51x61 cm

Fack 25

Bertil Wahlberg oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5349073
2019-11-15 09:45:46

2019-11-15 kl 10:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.