Sven Ahlgren riksdagshuset

701870

SVEN AHLGREN (1922-1997): Riksdagshuset Stockholm, även vy över Norrbro, i bakgrunden Stadhuset, 1960/70-tal, signerad Ahlgren, olja på pannå, ca 19x28 cm

Fack 29

Sven Ahlgren riksdagshuset

Budhistorik (4 bud)

5350469
450
5350083
5349935
5335716

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.